INWENTARYZACJE 3D

Zobacz opisy ostatnio przeprowadzonych inwentaryzacji 3D, ciekawe artykuły,
a także darmowe materiały szkoleniowe.

Nasze realizacje

Skanowanie 3D elewacji budynku

Realizacja zlecenia usługi inwentaryzacji 3D. W przypadku tego obiektu niezbędne było odtworzenie jego frontowej elewacji po przebudowie. Projektant, który podjął się tego wyzwania słusznie postawił na laserowe skanowanie 3D.

Inwentaryzacja 3D hali produkcyjno-magazynowej

Dla zleceniodawcy wykonaliśmy usługę skanowania 3D obiektu produkcyjno – magazynowego o powierzchni 8 000 m2. Do inwentaryzacji 3D został wykorzystany nowoczesny sprzęt, jakim jest skaner 3D Faro Focus.

Skanowanie 3D willi przed przebudową

Metoda laserowego skanowania 3D obiektów staje się coraz bardziej powszechna. Jednak czy jest to odpowiednie rozwiązanie także dla naszych domów czy mieszkań?

Inwentaryzacja 3D zabytkowego dworku

Inwentaryzacja 3D zabytków jest coraz częściej wykorzystywana w celu zachowania dziedzictwa kultury lub spełnienia prawnych wymagań remontu. W tym artykule opisujemy naszą realizację inwentaryzacji dworku.

Video

Rekonstrukcja elewacji na podstawie skanów 3D

W przypadku tego obiektu niezbędne było odtworzenie jego frontowej elewacji po przebudowie na podstawie skanów 3D.

Kompleksowa realizacja usługi skanowania 3D hali

Jeżeli jesteście ciekawi, jak w praktyce wygląda cały proces inwentaryzacji 3D zapraszamy do oglądnięcia tego filmu. Zobacz, jak pracujemy.

Prezentacja skanera 3D Faro Focus

Ultraprzenośne skanery laserowe Focus S firmy FARO ® umożliwiają szybkie, proste i dokładne rejestrowanie pomiarów złożonych obiektów i budynków.

Skanowanie 3D w muzealnictwie

Film pokazuje inicjatywę “Scan The World”, której celem jest zdigitalizowanie sztuki oraz udostępnienie jej szerszej społeczności.

Webinar: skanowanie 3D w architekturze

Zapraszamy do materiału video, w którym omawiamy jak działa skaner 3D dalekiego zasięgu oraz jakie jest jego zastosowanie w architekturze.

Webinar: skanowanie 3D w budownictwie i geodezji

W tym materiale video zaprezentujmy praktyczne przykłady wykorzystania skanerów 3D dalekiego zasięgu oraz efekty skanowania.

Artykuły

Skanowanie 3D w służbie ochrony zabytków

Obiekty zabytkowe, bardzo często nie posiadają dokumentacji lub też jest ona mocno nieaktualna. W takich przypadkach coraz częściej wykorzystuje się nowoczesną technologię, jaką jest skanowanie 3D wielkopowierzchniowe.

Firma zwiększa zyski po wdrożeniu skanera 3D

Przedsiębiorstwo Inobatec, działające w branży geodezyjno-pomiarowej, chciało poszerzyć zakres swoich usług, dotrzeć do dużych projektów, a tym samym zwiększyć zyski. W tym celu Inobatec zakupił skaner laserowy 3D.

Masz pytania? Chętnie pomożemy

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie.


  Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu przedstawienia oferty.

  Polityka prywatności dostępna tutaj  Kacper Trzmiel

  Kacper Trzmiel

  kacper.trzmiel@vpi-polska.pl | 691 663 661
  Skanowanie 3D w budownictwie i geodezji darmowy webinar

  Praktyczne przykłady wykorzystania skanera 3D