logo DOF

Skaner 3D stomatologiczny
DOF SWING

 • Kompaktowa konstrukcja
 • Szybki i intuicyjny
 • Precyzyjny
Skaner 3D swing

Skaner 3D do zastosowań w stomatologii​

Przedstawiamy kompaktowy skaner 3D do zastosowań w stomatologii renomowanej marki DOF. Skanery SWING oraz SWING HD posiadają unikalną budowę w kształcie litery L z dwiema kamerami. Dzięki otwartej konstrukcji urządzenia są bardzo kompaktowe i z łatwością znajdą swoje miejsce na każdym biurku. Skanery te wyróżniają szybki pomiar danych oraz łatwość obsługi. Wyższa wydajność UBS 3.0 może przetworzyć większą ilość danych w krótszym czasie.

Poznaj skaner 3D DOF SWING HD

Articulator Direct II

Innowacyjny sposób integracji z artykulatorem: Articulator Direct II. Technologia umożliwiająca skanerowi SWING skanowanie okluzji bezpośrednio w artykulatorze w nowatorski sposób. Artykulator podczas skanowania obraca się w stałej horyzontalnej pozycji. Możliwe jest, bez zbędnego wysiłku, zamocowanie go w specjalnej płytce transferowej. Nie ma konieczności używania specjalnych substancji adhezyjnych.

Skaner 3D Freedom

Multi-die Scanning

Zwiększ efektywność swojej pracy z płytką Multi-die. Rozwiązanie to pozwala na jeszcze szybsze skanowanie modeli dzielonych z wieloma mikromodelami. Nawet do siedmiu słupków jednocześnie.

Implant Multi-die Scanning

Poza mikromodelami na płytce Multi-die możliwe jest skanowanie implantów. Dla zachowania najwyższej precyzji skanów najlepszym rozwiązaniem jest użycie specjalnego scan sprayu.

Skanowanie wycisku

Skanery 3D DOF doskonale nadają się do skanowania modeli gipsowych, ale są także zoptymalizowane do skanowania sylikonowych oraz alginatowych wycisków dentystycznych. Innowacyjny algorytm HSS pozwala na zeskanowanie powierzchni o trudnym dostępie, dzięki czemu otrzymujemy poprawny i precyzyjny model 3D.

Zastosowanie w ortodoncji

Skanery DOF zostały również zoptymalizowane pod kątem zastosowań ortodontycznych. Otrzymane dane, bez względu na to czy pochodzą ze skanu modelu czy wycisku, posiadają niezbędne funkcje pozwalające na późniejsze planowanie leczenia ortodontycznego.

Skanowanie linii ołówka

Nie wszystko może być cyfrowe. Bywa, że niezbędne jest poleganie na śladach ołówka ręcznie naszkicowanych na modelu. Skaner 3D Edge umożliwia przechwytywanie obrazu linii ołówka pozostawionych na modelu.

Skaner 3D Freedom
Skaner 3D SWING

Specyfikacja techniczna skanera 3D DOF SWING HD​

 

Dokładność:

 0,01mm

Źródło światła:

Białe światło LED

Technologia:

Światło strukturalne

Metoda skanowania:

Stable Scan Method

Podwójna kamera:

5.0 MP

Oprogramowanie: 

Otwarte kompatybilne z STL

Wymiary:

330x495x430mm

Waga:

 
17kg

Kolor:

biały, czarny

 

Dokładność:

 0,01mm

Źródło światła:

Białe światło LED

Technologia:

Światło strukturalne

Metoda skanowania:

Stable Scan Method

Podwójna kamera:

5.0 MP

Oprogramowanie: 

Otwarte kompatybilne z STL

Wymiary:

330x495x430mm

Waga:

 
17kg

Kolor:

biały, czarny

ScanApp

Dzięki oprogramowaniu ScanApp skanowanie przebiega w szybki i intuicyjny sposób. Bogata funkcjonalność aplikacji pozwala na dalszą obróbkę skanów, automatyczne uzupełnianie brakujących przestrzeni lub transfer do exocad jednym kliknięciem.

Zapytaj o ofertę tego skanera 3D

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VPI Polska z siedzibą w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 23 w celu przedstawienia informacji handlowych telefonicznie, e-mailowo lub poprzez newsletter

  Polityka prywatności dostępna tutaj

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  Facebook
  YouTube
  LinkedIn