O nas

Firma VPI Polska powstała, aby wspierać działalność polskich przedsiębiorców w szybkim wytwarzaniu innowacyjnych i niezawodnych produktów, przy jednoczesnej redukcji kosztów.

Od blisko 10 lat dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie technologii 3D. Nasza oferta obejmuje skanery 3D renomowanej marki Shining 3D, oprogramowanie oraz usługi skanowania 3D i symulacji technologicznych. Posiadamy bogate doświadczenie w przeprowadzaniu setek wdrożeń, uruchomień oraz szkoleń dla tysięcy użytkowników. W każdym przypadku dokładnie analizujemy, aby wybrać optymalne rozwiązanie, uwzględniając specyfikę działalności, zarówno techniczne, jak i finansowe aspekty.

Rozumiemy, że umiejętność dokonywania najlepszych wyborów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb, wymaga szerokiej wiedzy zarówno branżowej, technologicznej, jak i biznesowej. Dlatego też nasz zespół składa się z ekspertów z różnych dziedzin, szczególnie z zakresu inżynierii odwrotnej, mechaniki i technologii addytywnych.

Zapraszamy do współpracy.

Nasze kompetencje docenili światowi giganci technologii 3D

Z naszej oferty korzystają jedne z największych firm w Polsce.
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
zespół CX

Dlaczego VPI Polska?

Doświadczenie:
  • wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu technologii 3D,
  • setki wdrożeń i uruchomień
  • tysiące przeszkolonych użytkowników
Ludzie i wiedza:

Umiejętność doboru optymalnych rozwiązań do specyfiki danej działalności wymaga szerokiej wiedzy zarówno branżowej, technologicznej jak i biznesowej. Dlatego nasz zespół tworzą specjaliści z wielu dziedzin, w szczególności z zakresu inżynierii materiałowej, mechaniki i technologii addytywnych.

Profesjonalne doradztwo:

Pomożemy Państwu przeprowadzić analizę wyboru
optymalnego rozwiązania, biorąc pod uwagę zarówno aspekty techniczne, jak i finansowe: rozpoznanie potrzeb Klienta i wstępne określenie technologii właściwej dla specyfiki danej działalności

  • przygotowanie wydruków próbnych i przeprowadzenie testów
  • konsultacje, wymiana opinii, propozycje
  • finansowanie
Facebook
YouTube
LinkedIn