Szkolenia

Skanery 3D Shining 3D,
Solid Edge, Geomagic Essentals,
Geomagic Control X, Geomagic Design X

Szkolenia

Skanery 3D Shining 3D,
Solid Edge, Geomagic Essentals,
Geomagic Control X, Geomagic Design X

Szkolenia z obsługi skanerów 3D oraz oprogramowań do projektowania 3D i inspekcji 3D

Oferujemy profesjonalne szkolenia dla firm oraz osób indywidualnych. Nasze kursy dedykowane są dla wszystkich zainteresowanych rozszerzeniem swoich kompetencji z zakresu obsługi skanerów 3D oraz programów do projektowania 3D i inspekcji 3D. Jesteśmy do dyspozycji w dogodnym dla Ciebie terminie. Szkolenie może odbyć się w formacie stacjonarnym w siedzibie Twojej lub naszej firmy, jak i zdalnej online.

Co ważne: nasze szkolenia są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Po wstępnych konsultacjach wycenimy i przedstawiamy Ci plan na szkolenie, który będzie zawierał rozwinięcie dokładnie tych zagadnień, które chcesz wykorzystać w praktyce.

Obsługa skanerów 3D marki Shining 3D, które znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach.

Oprogramowanie do kontroli wymiarów z wykorzystaniem skanu 3D.

Oprogramowanie do inżynierii odwrotnej (stworzenie pliku CAD z STL).

Podstawowe oprogramowanie do obróbki pliku STL przed wykonaniem inżynierii odwrotnej.

Jesteś zainteresowany i chcesz otrzymać ofertę na szkolenie z obsługi skanerów 3D lub oprogramowań do projektowania 3D i inspekcji 3D?

Do wyceny potrzebujemy informacji:

• jaki zakres tematyczny Cię interesuje (skanery Shining 3D, Solid Edge, Geomagic Essentals, Geomagic Control X, Geomagic Design X),
• ile godzin chcesz poświęcić na szkolenie,
• ile osób będzie uczestniczyć w szkoleniu.

Rozwiń kompetencje swoje lub pracowników, działaj skuteczniej niż konkurencja. Poznaj rozwiązania które od lat skutecznie wspomagają pracę specjalistów z wielu branż. Oszczędź czas, pieniądze i przenieś Twoją pracę na wyższy poziom.

 

Firma VPI Poska powstała, aby wspierać działalność polskich przedsiębiorców w szybkim wytwarzaniu innowacyjnych i niezawodnych produktów, przy jednoczesnej redukcji kosztów. Od lat dzielimy się wiedzą z zakresu obsługi skanerów 3D Shining 3D oraz oprogramowań Solid Edge, Geomagic Essentals, Geomagic Control X, Geomagic Design X. Za nami setki wdrożeń, uruchomień i tysiące przeszkolonych użytkowników.

GstarCAD

Daj nam znać, jakie są Twoje potrzeby.

Przygotujemy ofertę na szkolenie, które sprosta Twoim oczekiwaniom. Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie.

Mateusz Gacek

Daj nam znać, jakie są Twoje potrzeby.

Przygotujemy ofertę na szkolenie, które sprosta Twoim oczekiwaniom. Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie.


  Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu przedstawienia oferty.

  Polityka prywatności dostępna tutaj

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  Facebook
  YouTube
  LinkedIn