logo-shining

Skanery 3D
przemysłowe

logo-shining

Skanery 3D
przemysłowe

Przystosowane do różnorodnych
zadań pomiarowych

Szybkie i precyzyjne skanery 3D
przystosowane do wykonywania
różnorodnych zadań pomiarowych​

Skanery 3D przemysłowe Shining 3D

Przemysłowe skanery 3D Shining 3D to wysokiej jakości urządzania do digitalizacji, które zostały zaprojektowane, aby sprostać najcięższym wyzwaniom oraz potrzebom wymagających klientów. Skanowanie 3D najmniejszej śrubki, czy silnika rakietowego – urządzenia do digitalizacji dla przemysłu od Shining 3D zapewniają powtarzalność pomiarów i pozyskanie precyzyjnych danych 3D różnego rodzaju obiektów z dokładnością do 0,005mm.

Wszystkie przemysłowe i metrologiczne skanery 3D Shining 3D są łatwe w obsłudze oraz połączone z oprogramowaniem wspomagającym skanowanie 3D, które prowadzi użytkownika przez cały proces konfiguracji i akwizycji danych. Nie trzeba przeprowadzać skomplikowanych oraz czasochłonnych szkoleń z obsługi sprzętu i oprogramowania. Użytkownicy mogą rozpocząć skanowanie 3D już po rozpakowaniu urządzenia.

Skanery 3D Shining 3D od wielu lat znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, wspierając inżynierów i menedżerów jakości w radzeniu sobie z najtrudniejszymi aplikacjami w procesie inżynierii odwrotnej i inspekcji. Oprócz wysokiej jakości skanerów 3D przemysłowych dostarczamy pełne wsparcie techniczne, wdrożenie oraz pomoc posprzedażową.

Zobacz naszą ofertę skanerów 3D przemysłowych

Innowacyjny ręczny bezmarkerowy laserowy skaner 3D 

Ręczny laserowy skaner 3D klasy metrologicznej 

Kompaktowy metrologiczny skaner 3D na niebieski laser i światło podczerwone

Kompaktowy metrologiczny skaner 3D na niebieski laser i światło podczerwone

Dokładność skanowania do 0,02 mm
Szybkość skanowania do 3 010 000 pkt/s

✓ Skanowanie bez markerów
✓ Wbudowana fotogrametria
✓ 4 tryby pracy

Dokładność skanowania do 0,02 mm
Szybkość skanowania do  1 850 000 pkt/s

✓ Wbudowana fotogrametria
✓ 3 tryby pracy

Dokładność: 0,02 mm
Szybkość skanowania: do  1 860 000 pkt/s

✓ Hybrydowa technologia
✓ Kompaktowy i lekki
✓ 4 tryby pracy

Dokładność: 0,02 mm
Szybkość skanowania: do  3 600 000  pkt/s

✓ Hybrydowa technologia
✓ Kompaktowy i lekki
✓ 4 tryby pracy

Obiekty

wielkośc obiektów

Obiekty

wielkośc obiektów

Obiekty:

Obiekty:

Przenośny optyczny system do pomiarów. 

Ultraprecyzyjne skanowanie 3D 

Skaner 3D do stacjonarnego skanowania małych obiektów

Ręczny skaner 3D na niebieski laser i światło LED

Dokładność: 0,023 mm
Szybkość skanowania: do 3 070 000 pkt/s

✓ Skaner 3D i traker
✓ Skanowanie bez markerów
✓ 3 tryby pracy

Dokładność skanowania do 0,005 mm
Szybkość skanowania (pojedynczy skan) ≤1,5 s

✓ Trzy zakresy skanowania
✓ Praca w trudnych warunkach środowiskowych
✓ Idealny do kontroli wymiarów

Dokładność skanowania do 0,01 mm
Szybkość skanowania do  1 850 000 pkt/s

✓ W pełni automatyczny stacjonarny skaner 3D
✓ Precyzyjny model 3D gotowy po jednym kliknięciu
✓ Idealny do kontroli wymiarów

Dokładność: 0,04 mm
Szybkość skanowania: do  1 200 000 pkt/s

✓ Hybrydowa technologia
✓ Skanowanie w kolorze
✓ Skanowanie ciemnych i refleksyjnych obiektów

Obiekty:

Obiekty

Obiekty

Obiekty

Profesjonalny skaner 3D dla wielu branż 

Wielofunkcyjny skaner 3D do skanowania stacjonarnego lub ręcznego

Wielofunkcyjny skaner 3D do skanowania stacjonarnego lub ręcznego

Dokładność: 0,023 mm
Szybkość skanowania: do 3 070 000 pkt/s

✓ Podwójny zakres skanowania
✓ Trzy poziomy rozdzielczości
✓ Fotorealistyczne skanowanie w kolorze

Dokładność skanowania do 0,045 mm
Szybkość skanowania 3 000 000 pkt/s

✓ Modułowa konstrukcja
✓ Wiele trybów skanowania
✓ Kompaktowy i lekki

Dokładność skanowania do 0,045 mm
Szybkość skanowania 3 000 000 pkt/s

✓ Modułowa konstrukcja
✓ Wiele trybów skanowania
✓ Kompaktowy i lekki

Obiekty:

Obiekty

EinScan Pro HD Shining 3D skala

Obiekty

EinScan 2X V2 Shining 3D skala

Skanery 3D przemysłowe

 

Dynamiczny rozwój technologii doprowadził do momentu, w którym ze skanerów przestrzennych korzystają nie tylko zaawansowane ośrodki badawcze. Urządzenia te znajdują się na podstawowym wyposażeniu firm na całym świecie. Bez nich trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie wielu gałęzi gospodarki. W tej kategorii prezentujemy Państwu skanery przemysłowe 3D. Urządzenia te dają dostęp do ogromnych możliwości digitalizacji różnego typu obiektów. Ze względu na olbrzymią precyzję działania, nadają się do tworzenia cyfrowych obrazów małych przedmiotów.

Skanery Shining 3D digitalizują małe i duże obiekty

Skanery 3D Shining 3D potrafią digitalizować obiekty z dokładnością do ułamków milimetra. To wartości, które ciężko dostrzec gołym okiem. Dokonanie takich pomiarów ręcznie byłoby więc bardzo trudne, a w wielu przypadkach zwyczajnie niemożliwe. Urządzenia działają w kilku technologiach. Dwie najpopularniejsze to laser i światło strukturalne. W pierwszym przypadku wielkość oraz konstrukcja obiektu oceniana jest na bazie załamywania się wiązek lasera. Na tej podstawie powstaje szczegółowy model 3D. Skanery Shining 3D, funkcjonujące w oparciu o światło strukturalne, emitują za to linie światła. Specjalnie rejestratory mierzą przerwy między nimi, zyskując cyfrowy obraz przestrzenny. Każda ze wspomnianych technologii ma zarówno zalety, jak i wady. Jeśli zależy Państwu na maksymalnym zadowoleniu z zakupów, warto przemyśleć swoje potrzeby oraz oczekiwania.

Wykorzystanie przemysłowych skanerów Shining 3D

Pisząc o zastosowaniach skanerów 3D FreeScan i EinScan, nie da się wskazać konkretnej, zamkniętej listy. Z urządzeń tych korzysta coraz więcej firm, co nie powinno dziwić, bo sprzęt potrafić stworzyć cyfrowy obraz najróżniejszych obiektów, także tych o skomplikowanej geometrii. Co niezwykle istotne, pozwalają one również na kontrolę wymiarów/jakości (np. form odlewniczych). Jest to niezwykle ważny aspekt wykorzystania skanerów 3D w przemyśle.

Warto podkreślić, że skanery 3D przemysłowe wykonują pomiary z imponującą dokładnością do 0,005 mm. Potencjał urządzeń zauważyli eksperci ogólnoświatowej branży automotive. Obecnie przestrzenne skany stanowią kluczowy aspekt przy projektowaniu aut oraz części do nich. Gdzie jeszcze znajdują zastosowanie skanery 3D? Sięgają po nie architekci, muzealnicy, stomatolodzy, twórcy gier wideo, filmowcy, czy też artyści.

Nie wiesz jaki skaner 3D przemysłowy będzie dla Ciebie najlepszy? Przygotowaliśmy darmowe prezentacje!

 

W VPI Polska wysokich standardów przestrzegamy na wielu polach. Nasi eksperci chętnie doradzą podczas poszukiwań optymalnego sprzętu do skanowania. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, aby w dogodnym dla Państwa terminie, umówić się na darmową prezentację urządzeń. Pomoc ma niezobowiązujący, ale zawsze spersonalizowany charakter. O zaawansowanych technologiach potrafimy mówić zrozumiały językiem, czytelnie przedstawiając korzyści danego rozwiązania. Warto nam zaufać, bo eksperci VPI Polska mają niezbędną wiedzę teoretyczną oraz spore, praktyczne doświadczenie. Dzięki wysokim standardom możemy pochwalić się pozytywnymi opiniami tysięcy klientów, z jakimi współpracowaliśmy na przestrzeni lat.

Zapewniamy profesjonalne szkolenia i serwis gwarancyjny skanerów Shining 3D

 

Dla wielu firm wyzwanie stanowi nie tylko zakup skanerów – również ich obsługa może wydawać się problematyczna. Może, ale wcale nie musi, o czym wielokrotnie przekonali się nasi klienci. Partnerom biznesowym oferujemy profesjonalne wsparcie posprzedażowe. Prowadzimy szkolenia z obsługi skanerów przestrzennych, a także oprogramowań do projektowania oraz inspekcji 3D. Warsztaty możemy przeprowadzić stacjonarnie lub w formie zdalnej. Skupimy się na praktycznych zagadnieniach, wskazanych we wcześniej ustalonym planie. Bez problemu przeszkolimy większe grupy lub pojedyncze osoby. Nasze kompetencje potwierdza prestiżowy certyfikat Shining 3D EinScan Expert. Dzięki nam skanery Shining 3D nie będą miały przed pracownikami Państwa firmy żadnych tajemnic. W ramach usług oferujemy dodatkowo wsparcie techniczne oraz serwis urządzeń.

Pełen profesjonalizm potwierdzony EinScan Expert Certificate

Kompleksowa wiedza na temat oferowanych rozwiązań i skanerów 3D to dla nas podstawa. Od lat domeną VPI Polska jest pełne wsparcie techniczne oraz profesjonalna obsługa sprzedażowa i posprzedażowa. Potwierdza to przyznany przez Shining 3D EinScan Expert Certificate.

certyfikat

Pełne wsparcie techniczne oraz szkolenia

Profesjonalny sprzęt z oficjalnej dystrybucji

Gwarancja realizowana przez autoryzowany serwis

Możliwość leasingu skanerów 3D na wygodnych warunkach

Wygodny i szybki sposób realizacji zamówienia

Nie wiesz który skaner 3D będzie dla Ciebie najlepszy?

Skontaktuj się z nami i umów się na darmową demonstrację urządzeń. Pokażemy Ci najlepsze skanery 3D dostosowane do Twoich potrzeb

Zapytaj o ofertę przemysłowych skanerów 3D

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VPI Polska z siedzibą w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 23 w celu przedstawienia informacji handlowych telefonicznie, e-mailowo lub poprzez newsletter

  Polityka prywatności dostępna tutaj

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  Facebook
  YouTube
  LinkedIn