Szkolenia online

Zarejestruj się na nadchodzące szkolenia lub obejrzyj minione webinary,
aby dowiedzieć się więcej o aplikacjach, rozwiązaniach oraz naszych produktach i usługach dla klientów.

Zobacz nagrania poprzednich webinarów

Skanowanie 3D w budownictwie - praktyczne przykłady zastosowania

Skaner 3D w ciągu kilku godzin stworzy model 3D budynku dokładny do 1mm. Jednak jak praktycznie można wykorzystać ten model i dlaczego tak wiele firm zaczyna stosować skanowanie 3D? Na szkoleniu przedstawiamy model 3D i na żywo przedstawimy kilka przykładów jego wykorzystania.

Automatyczne skanowanie 3D i kontrola wymiarów

Zapraszamy na darmowe szkolenie online, w którym przedstawimy proces automatycznego skanowania 3D oraz kontroli wymiarów. Na webinarze pokażemy krok po kroku jak przebiega taki proces i na żywo zobaczysz ile trwa. Wykorzystamy do tego stacjonarny skaner 3D oraz kilka przykładowych obiektów do zeskanowania.

Skaner 3D w budownictwie i geodezji. Wykorzystanie i proces skanowania

Skanery 3D do budynków pozwalają na szybkie stworzenie modelu 3D, czy inwentaryzacje ogromnych obiektów. Zapraszamy na szkolenie online, na którym przedstawimy wykorzystanie i proces skanowania 3D tymi urządzeniami. Na szkoleniu pokażemy przykłady wykorzystania oraz przedstawimy, jak przebiega skanowanie 3D urządzeniem FARO Focus.

Kontrola wymiarów z użyciem skanera 3D

Skanery 3D umożliwiają kontrolę wymiarów danego elementu nawet w kilka minut. Pozwala to tworzyć raporty pomiarowe, wskazywać odchyłki czy kontrolować jakość w trakcie produkcji. Zapraszamy na szkolenie online, gdzie przedstawimy jak wygląda taki proces kontroli wymiarów i jakie możliwości daje w tym zakresie skaner 3D oraz oprogramowanie.

Skanowanie 3D w praktyce – inżynieria odwrotna do CAD

Z webinaru dowiesz się jak przenieść fizyczny obiekt do modelu CAD, który następnie można wykorzystać do obrabiarek CNC, symulacji, czy dalszej pracy z projektem. Przedstawimy jak wygląda skanowanie 3D z wykorzystaniem skanera laserowego 3D oraz dokonamy inżynierii odwrotnej w programie do projektowania 3D.

Skanowanie 3D krok po kroku

Na szkoleniu online przedstawimy proces skanowania 3D, inżynierii odwrotnej i wyjaśnimy, jak wykorzystać skaner 3D. Przygotujemy model do skanowania 3D. Zeskanujemy model za pomocą skanera 3D ze światłem strukturalnym. Pokażemy, jak oczyścić model i przeprowadzić inżynierię odwrotną. Odpowiemy na pytania związane ze skanowaniem i skanerami 3D.

Projektowanie w NX do druku 3D. Jak modelować i na czym drukować?

W pierwszym spotkaniu z cyklu przedstawimy funkcje optymalizacji modeli CAD do druku 3D oraz opowiemy o tym, jak dobrać odpowiednią technologię i materiał do druku 3D do przemysłowego zastosowania. Współorganizatorem szkolenia jest firma GM System - dostawca profesjonalnych rozwiązań CAD/CAM.

Poproś o informacje na temat produktu i ceny

Jak z projektu STL stworzyć CAD

Zapraszamy na szkolenie online, gdzie przedstawimy proces zmiany modelu siatki trójkątów STL do bryły CAD. Taką bryłę wykorzystujemy np. do obrabiarek CNC, czy dalszego projektowania.