Szkolenia online

Zarejestruj się na nadchodzące szkolenia lub obejrzyj minione webinary,
aby dowiedzieć się więcej o aplikacjach, rozwiązaniach oraz naszych produktach i usługach dla klientów.

Jak z projektu STL stworzyć CAD

Zapraszamy na szkolenie online, gdzie przedstawimy proces zmiany modelu siatki trójkątów STL do bryły CAD. Taką bryłę wykorzystujemy np. do obrabiarek CNC, czy dalszego projektowania.

Materiały archiwalne

Kontrola wymiarów z użyciem skanera 3D

Skanery 3D umożliwiają kontrolę wymiarów danego elementu nawet w kilka minut. Pozwala to tworzyć raporty pomiarowe, wskazywać odchyłki czy kontrolować jakość w trakcie produkcji. Zapraszamy na szkolenie online, gdzie przedstawimy jak wygląda taki proces kontroli wymiarów i jakie możliwości daje w tym zakresie skaner 3D oraz oprogramowanie.

Skanowanie 3D w praktyce – inżynieria odwrotna do CAD

Z webinaru dowiesz się jak przenieść fizyczny obiekt do modelu CAD, który następnie można wykorzystać do obrabiarek CNC, symulacji, czy dalszej pracy z projektem. Przedstawimy jak wygląda skanowanie 3D z wykorzystaniem skanera laserowego 3D oraz dokonamy inżynierii odwrotnej w programie do projektowania 3D.

Skanowanie 3D krok po kroku

Na szkoleniu online przedstawimy proces skanowania 3D, inżynierii odwrotnej i wyjaśnimy, jak wykorzystać skaner 3D. Przygotujemy model do skanowania 3D. Zeskanujemy model za pomocą skanera 3D ze światłem strukturalnym. Pokażemy, jak oczyścić model i przeprowadzić inżynierię odwrotną. Odpowiemy na pytania związane ze skanowaniem i skanerami 3D.

Projektowanie w NX do druku 3D. Jak modelować i na czym drukować?

W pierwszym spotkaniu z cyklu przedstawimy funkcje optymalizacji modeli CAD do druku 3D oraz opowiemy o tym, jak dobrać odpowiednią technologię i materiał do druku 3D do przemysłowego zastosowania. Współorganizatorem szkolenia jest firma GM System - dostawca profesjonalnych rozwiązań CAD/CAM.

Poproś o informacje na temat produktu i ceny