WEBINARY

Zarejestruj się na nadchodzące szkolenia lub obejrzyj minione webinary,
aby dowiedzieć się więcej o najnowszej technologii 3D.

Nadchodzące webinary

Kolejne szkolenie online, podczas którego będziemy dzielić się z Wami wiedzą z zakresu najnowszych technologii 3D jest już w przygotowaniu. Wkrótce zamieścimy tutaj więcej informacji.

Zobacz nagrania poprzednich webinarów​

Skanowanie 3D w przemyśle – praktyczne przykłady zastosowania skanerów 3D

Jak firmy z branży przemysłowej wykorzystują nowoczesną technologię, jaką jest skanowanie 3D? Zapraszamy na szkolenie, podczas którego omówimy przykłady zastosowania skanerów 3D, zaprezentujemy wybrane modele tych urządzeń oraz pokażemy, jak działają. W trakcie szkolenia opowiemy także o realnych korzyściach, jakie uzyskują firmy po wdrożeniu technologii skanowania 3D.

Skaner 3D w budownictwie i geodezji. Wykorzystanie i proces skanowania

Skanery 3D do budynków pozwalają na szybkie stworzenie modelu 3D, czy inwentaryzacje ogromnych obiektów. Zapraszamy na szkolenie online, na którym przedstawimy wykorzystanie i proces skanowania 3D tymi urządzeniami. Na szkoleniu pokażemy przykłady wykorzystania oraz przedstawimy, jak przebiega skanowanie 3D urządzeniem FARO Focus.

Laserowe skanowanie 3D - EinScan HX

Wybór pomiędzy technologią światła strukturalnego, a laserową już nie jest problemem, bo EinScan HX wyposażony jest w obydwie te technologie! W tym webinarze przedstawimy możliwości tego skanera 3D, zaproponujemy przykładowe wykorzystanie urządzenia oraz zaprezentujamy efekty skanowania.

Skanowanie 3D w protetyce i stomatologii

Zapraszamy na webinar, w którym krok po kroku pokażemy proces skanowania modeli z wykorzystaniem skanera 3D, rezultaty skanowania 3D oraz możliwości projektowania 3D na podstawie skanu modelu.

Automatyczne skanowanie 3D i kontrola wymiarów

Zapraszamy na darmowe szkolenie online, w którym przedstawimy proces automatycznego skanowania 3D oraz kontroli wymiarów. Na webinarze pokażemy krok po kroku jak przebiega taki proces i na żywo zobaczysz ile trwa. Wykorzystamy do tego stacjonarny skaner 3D oraz kilka przykładowych obiektów do zeskanowania.

Skanowanie 3D w budownictwie - praktyczne przykłady zastosowania

Skaner 3D w ciągu kilku godzin stworzy model 3D budynku dokładny do 1 mm. Jednak jak praktycznie można wykorzystać ten model i dlaczego tak wiele firm zaczyna stosować skanowanie 3D? Na szkoleniu przedstawiamy model 3D i na żywo przedstawimy kilka przykładów jego wykorzystania.

Technologie skanowania i drukowania 3D w stomatologii

Dowiedz się, czy technologia 3D sprawdzi się w Twoim gabinecie. Poznaj plusy i minusy poszczególnych technologii skanowania 3D i drukowania 3D w zastosowaniach stomatologicznych. Podczas szkolenia online zaprezentujemy przegląd dostępnych na polskim rynku urządzeń i metod skanu 3D oraz druku 3D. Szkolenie online jest skierowane do stomatologów, menedżerów klinik stomatologicznych, ortodontów i protetyków.

Kontrola wymiarów z użyciem skanera 3D

Skanery 3D umożliwiają kontrolę wymiarów danego elementu nawet w kilka minut. Pozwala to tworzyć raporty pomiarowe, wskazywać odchyłki czy kontrolować jakość w trakcie produkcji. Zapraszamy na szkolenie online, gdzie przedstawimy jak wygląda taki proces kontroli wymiarów i jakie możliwości daje w tym zakresie skaner 3D oraz oprogramowanie.

Skanowanie 3D w praktyce – inżynieria odwrotna do CAD

Z webinaru dowiesz się jak przenieść fizyczny obiekt do modelu CAD, który następnie można wykorzystać do obrabiarek CNC, symulacji, czy dalszej pracy z projektem. Przedstawimy jak wygląda skanowanie 3D z wykorzystaniem skanera laserowego 3D oraz dokonamy inżynierii odwrotnej w programie do projektowania 3D.

Skanowanie 3D w architekturze

Zapraszamy do obejrzenia nagrania, w którym omawiamy działanie skanera 3D dalekiego zasięgu oraz jakie jest jego zastosowanie w architekturze.

Skanowanie 3D krok po kroku

Na szkoleniu online przedstawimy proces skanowania 3D, inżynierii odwrotnej i wyjaśnimy, jak wykorzystać skaner 3D. Przygotujemy model do skanowania 3D. Zeskanujemy model za pomocą skanera 3D ze światłem strukturalnym. Pokażemy, jak oczyścić model i przeprowadzić inżynierię odwrotną. Odpowiemy na pytania związane ze skanowaniem i skanerami 3D.

Projektowanie w NX do druku 3D. Jak modelować i na czym drukować?

W pierwszym spotkaniu z cyklu przedstawimy funkcje optymalizacji modeli CAD do druku 3D oraz opowiemy o tym, jak dobrać odpowiednią technologię i materiał do druku 3D do przemysłowego zastosowania. Współorganizatorem szkolenia jest firma GM System - dostawca profesjonalnych rozwiązań CAD/CAM.

Chcesz zapytać o produkt lub usługę?