Nowe skanery 3D FreeScan UE

Nowości na polskim rynku - skanery 3D FreeScan UE7 i UE11

Najnowsze skanery 3D FreeScan UE7 oraz UE11 są już dostępne w naszej ofercie. Nowości, o których mowa, to laserowe ręczne skanery 3D, które oferują ponadprzeciętne możliwości w konkurencyjnej cenie.  Po raz kolejny, ich producent, marka Shining 3D udowadnia, że jest liderem w dostarczaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń, jakimi są skanery 3D. 

Te wysokiej klasy urządzenia metrologiczne pozwalają zachować wyjątkową dokładność pomiarów nawet w trudnych warunkach operacyjnych. Ich ergonomiczna i lekka konstrukcja pozwala na łatwą obsługę, zapewniając precyzyjne rozwiązania kontrolne na poziomie metrologicznym. Urządzenie świetnie sprawdza się w przemyśle motoryzacyjnym, transportowym, lotniczym, produkcji maszyn oraz kontroli jakości. Skanery 3D FreeScan UE dedykowane są zarówno dla użytkowników wymagających, jak i tych rozpoczynających pracę z wykorzystaniem tych urządzeń.

Skaner 3D Shining FreeScan UE

Co wyróżnia skanery 3D FreeScan UE7 i UE11?

Wysokie parametry urządzenia klasy metrologicznej​ – w tym przypadku, to rzadko spotykana dokładność skanowania do 0,02 mm. Dokładność objętościowa wynosi 0,02 mm + 0,04 mm / m, natomiast skanowanie odbywa się z prędkością aż do 1 020 000 pkt/s.

Stabilność powtarzalnych pomiarów – podczas wielokrotnego pomiaru tego samego przedmiotu skaner 3D FreeScan UE zapewnia spójne wyniki, co potwierdza niezawodność urządzenia.

Niska waga  – urządzenie waży zaledwie 670g, dzięki czemu skanowanie ręczne jest bardzo proste, a obsługujący nie odczuwa zmęczenia wynikającego z długiego czasu pracy ze skanerem 3D.

Szeroki zakres adaptacji materiałowych – urządzenie jest przystosowane do pracy w wymagających warunkach. Niebieskie światło laserowe pozwala na bezproblemowy skan. W tym także ciemnych oraz błyszczących obiektów.

Wysoka wydajność – duży obszar skanowania do 510 * 520 mm zapewnia większe pole widzenia dla płynniejszego i bardziej wydajnego skanowania.

Prosta i intuicyjna obsługa oprogramowania – wyjątkowo przyjazny dla użytkownika system operacyjny z prostą konfiguracją oprogramowania i wskazówkami przez cały proces przepływu pracy, który umożliwia użytkownikom łatwe opanowanie operacji.

Bezproblemowe podłączanie do oprogramowania kontrolnego – Dane ze skanowania można jednym kliknięciem zaimportować do oprogramowania inspekcyjnego, takiego jak Geomagic Control X, Verisurf Inspect i Einsense Q, zwiększając wydajność inspekcji.

Dowiedź się więcej na temat ręcznego laserowego skanera 3D FreeScan UE

0 Points


Facebook
YouTube
LinkedIn