solid-edge-logo
system do modelowania CAD 3D od Siemens

Solid Edge SHINING 3D Edition

Do tworzenia parametrycznych modeli 3D

Oprogramowanie posiada budowę modułową i jest w pełni skalowalne, co pozwala dopasować funkcjonalności do potrzeb użytkownika, jednocześnie ograniczając koszty.

Dlaczego Solid Edge?

01. Wiele narzędzi

Program posiada wiele narzędzi do modelowania 3D, analiz, tworzenia dokumentacji rysunkowej i zarządzania dokumentacją projektową.

02. Szybki i łatwy w użyciu

Oprogramowanie jest proste i intuicyjne, co pozwala na szybkie wykonanie zadań bez dużego doświadczenia w pracy z programem

03. Zautomatyzowany

Program automatycznie generuje dokumentację rysunkową, karty katalogowe, zestawienia materiałowe.

 
04. Kompleksowe rozwiązanie

Solid Edge umożliwia wiele symulacji na zeskanowanym obiekcie np: symulacje wytrzymałościowe ( ciężaru konstrukcji, dodatkowych obciążeń itd.)

solidedge-example

Co wyróżnia Solid Edge?

 • Oprogramowanie posiada budowę modułową i jest w pełni skalowalne, co pozwala dopasować funkcjonalności do potrzeb użytkownika, jednocześnie ograniczając koszty.
 • Szeroka gama narzędzi do modelowania 3D, analiz, obliczeń MES, tworzenia dokumentacji rysunkowej i zarządzania dokumentacją projektową.
 • Dzięki innowacyjnej Technologii Synchronicznej system gwarantuje najkrótszy proces opracowywania produktu i wprowadzania go na rynek.

Co nowego w Solid Edge 2022?

Oprócz funkcji o przeznaczeniu ogólnym, Solid Edge zawiera kompletny zestaw specjalizowanych narzędzi do określonych zastosowań, m.in.: do projektowania konstrukcji ramowych, konstrukcji spawanych, elementów blaszanych, instalacji rurowych, instalacji elektrycznych, form wtryskowych oraz wizualizacji.

Ważną cechą Solid Edge jest możliwość szybkiego wprowadzania zmian projektowych, bez względu na pochodzenie pliku, dzięki czemu wykorzystanie danych z innych systemów staje się dużo łatwiejsze.

Możliwości Solid Edge Shining 3D Edition

Shining 3D stworzył specjalną wersję tego oprogramowania, dzięki czemu jest ono w 100% dopasowane do pracy
z urządzeniami marki Shining 3D.

Symulacje na skanowanym obiekcie

Dedykowane narzędzia do inżynierii odwrotnej

Tworzenie wielu wersji obiektu

Przygotowanie modelu do druku 3D

Skontaktuj się.

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VPI Polska z siedzibą w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 23 w celu przedstawienia informacji handlowych telefonicznie, e-mailowo lub poprzez newsletter

  Polityka prywatności dostępna tutaj

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  Facebook
  YouTube
  LinkedIn