Zaproszenie na ITM Industry Europe 2023

Z przyjemnością zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr. 2B w hali 5 podczas najważniejszego wydarzenia branżowego w tej części Europy – targów ITM INDUSTRY EUROPE, które odbędą się w Poznaniu od 30 maja do 2 czerwca 2023 roku.

To obowiązkowy punkt w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacyjnych i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

Przygotowaliśmy dla Was sporo interesujących nowości technologicznych. W trakcie targów zaprezentujemy wielozadaniowe skanery 3D FreeScan Combo, FreeScan UE Pro oraz AutoScan Inspec od Shining 3D. To doskonała okazja, aby zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu technologii skanowania 3D, zobaczyć jak wygląda skanowanie 3D na żywo oraz porozmawiać z naszymi ekspertami. Chętnie odpowiemy na wszelkie Wasze pytania i podzielimy się naszą rozległą wiedzą oraz doświadczeniem z dziedziny nowoczesnej technologii skanowania 3D.

Nie przegapcie szansy, aby dołączyć do nas podczas najważniejszego wydarzenia branżowego w Europie Środkowo-Wschodniej w Poznaniu przy  ul. Głogowskiej 14.

sporo

Chcesz otrzymać darmowy bilet na ITM INDUSTRY EUROPE?
Wypełnij poniższy formularz (ilość wejściówek jest ograniczona).


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VPI Polska z siedzibą w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 23.

  Polityka prywatności dostępna tutaj

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  0 Points


  Facebook
  YouTube
  LinkedIn