Zapraszamy na Dni Druku 3D 2024 w Kielcach

Precyzyjne mapowanie anatomiczne

Zapraszamy serdecznie na Dni Druku 3D w ramach Przemysłowej Wiosny, które odbędą się od 19 do 22 marca w Kielcach. To spotkanie skupiające entuzjastów druku 3D oraz skanowania 3D, stanowiące serce polskiej branży i jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie.

Nasze stoisko, oznaczone symbolem F-61 w hali “F”, będzie miejscem, gdzie na żywo będziecie mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu technologii skanowania 3D. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania, podzielimy się wiedzą, a także przedstawimy konkretne przykłady przeprowadzonych wdrożeń, które być może staną się inspiracją dla Waszych projektów.

Dodatkowo zaprezentujemy szeroką ofertę skanerów 3D marki Shining 3D, które rewolucjonizują i usprawniają procesy w wielu branżach. Będziecie mieli okazję bliżej poznać najnowszy, innowacyjny FreeScan Trio, który niedawno miał swoją premierę, oraz inne modele, zaprojektowane do różnych zastosowań, takie jak: FreeScan UE Pro, FreeScan Combo, AutoScan Inspec, EinScan Pro HD, EinScan HX i EinScan H2

Do zobaczenia na miejscu! 

Odbierz darmowy bilet wstępu

Aby otrzymać darmową wejściówkę, prosimy o kontakt mailowy pod adresem:
info@vpi-polska.pl

0 Points


Facebook
YouTube
LinkedIn