VIDEO

Wejdź i dowiedź się więcej o aplikacjach, ciekawych rozwiązaniach,
naszych produktach oraz usługach, które zrealizowaliśmy.

Poznaj produkty, usługi oraz rozwiązania

FreeScan Trak Pro 2 – prezentacja skanera 3D, który umożliwia precyzyjne skanowanie bez użycia markerów. Wykorzystuje 50 niebieskich linii lasera, co pozwala na szybkie i płynne gromadzenie danych z dokładnością do 0,023 mm.

FreeScan Combo – prezentacja ręcznego hybrydowego skanera 3D. Jego niewielkie rozmiary 193x63x53 mm i niska waga 620g zapewniają wygodne skanowanie 3D. Urządzenie wykorzystuje podwójne źródło światła: niebieski laser i podczerwień VCSEL.

FreeScan Trio – prezentacja innowacyjnego laserowego skanera 3D Shining 3D, który umożliwia skanowanie 3D bez użycia markerów. Charakteryzuje się wbudowaną fotogrametrią, dokładnością do 0,02 mm i szybkością skanowania do 3 010 000 pkt/s.

Podstawy skanowania 3D. Zapraszamy na szkolenie stworzone z myślą o osobach zainteresowanych zdobyciem lub poszerzeniem wiedzy na temat technologii skanowania 3D. Nasze szkolenie to solidna dawka informacji, przekazana w zrozumiałej i zwięzłej formie.

EinScan H2 – prezentacja hybrydowego skanera 3D ze źródłem światła LED i podczerwieni. Jest ulepszony w stosunku do swojego poprzednika dzięki kolorowej kamerze o rozdzielczości 5 MP, zwiększonej dokładności i 3 projektorom VCSEL, zapewniającym bardziej fotorealistyczne tekstury i lepszą jakość danych.

EinStar – prezentacja niedrogiego i prostego w obsłudze ręcznego skanera 3D do digitalizacji ludzi oraz obiektów w kolorze. Jest idealnym narzędziem do rozpoczęcia przygody ze skanowaniem 3D.

Skanowanie laserowe 3D i inwentaryzacja 4-kondygnacyjnej kamienicy w Bielawie. Obiekt został zeskanowany przez przy użyciu urządzenia Faro Focus.

W przypadku tego obiektu niezbędne było odtworzenie jego frontowej elewacji po przebudowie. Projektant, który podjął się tego wyzwania słusznie postawił na laserowe skanowanie 3D.

Dla naszego zleceniodawcy wykonaliśmy usługę profesjonalnego skanowania 3D dużego obiektu produkcyjno – magazynowego o powierzchni 8 000 m2. Do precyzyjnego skanowania 3D został wykorzystany nowoczesny sprzęt, jakim jest skaner 3D Faro Focus.

FreeScan UE – prezentacja ręcznego laserowego skanera 3D na niebieskie światło do wszechstronnych zastosowań. Jego ergonomiczna i lekka konstrukcja pozwala na łatwą obsługę, zapewniając precyzyjne rozwiązania kontrolne na poziomie metrologicznym.

Dla firmy DNA Racer, która na co dzień zajmuję się customizacją motocykli wykonaliśmy usługę skanowania 3D w celu odtworzenia obiektu i dopasowania indywidualnego projektu do motocykla.

Realizacja zlecenia usługi inwentaryzacji 3D. W przypadku tego obiektu niezbędne było odtworzenie jego frontowej elewacji po przebudowie. Projektant, który podjął się tego wyzwania słusznie postawił na laserowe skanowanie 3D.

EinScan HX – prezentacja ręcznego laserowego skanera 3D korzystającego z innowacyjnej technologii hybrydowego połączenia niebieskiego światła LED i niebieskiego lasera.

Zapraszamy do oglądnięcia naszego filmu, w którym przedstawimy, jak krok po kroku przeprowadzić proces skanowania 3D i inżynierii odwrotnej.

Prezentacja – skaner 3D EinScan H. Pozyskuje dokładne dane wykorzystując technologie LED oraz niewidzialnego światła poczerwonego.

Prezentacja – skaner 3D EinScan PRO. To innowacyjny ręczny skaner 3D opracowany przez specjalistów z firmy Shining 3D. Pozwala na niezwykle łatwe i szybkie skanowanie dowolnych obiektów, precyzyjnie odwzorowując ich geometrię z zachowaniem kolorów oraz tekstury.

Skaner 3D EinScan HX. Niebieskie światło lasera pozwala na skanowanie obiektów czarnych i błyszczących jeszcze lepiej niż światło czerwone. Dodatkowo tworzy modele o lepszej rozdzielczości.

Prezentacja – skaner 3D EinScan H. To idealne urządzenie do skanowania osób. Już w ciągu 100 sekund można uzyskać dokładny, kolorowy model człowieka.

Film pokazuje inicjatywę “Scan The World”, której celem jest zdigitalizowanie sztuki oraz udostępnienie jej szerszej społeczności.

PAM-STAMP Rozwinięcia części tłoczonych

.

Projektowanie układów wtrysku – SALSA3D

 

Poproś o informacje na temat produktu i ceny

Facebook
YouTube
LinkedIn