VIDEO

Wejdź i dowiedź się więcej o aplikacjach, ciekawych rozwiązaniach,
naszych produktach oraz usługach, które zrealizowaliśmy.

Poznaj produkty, usługi oraz rozwiązania

Skanowanie laserowe 3D i inwentaryzacja 4-kondygnacyjnej kamienicy w Bielawie. Obiekt został zeskanowany przez przy użyciu urządzenia Faro Focus.

W przypadku tego obiektu niezbędne było odtworzenie jego frontowej elewacji po przebudowie. Projektant, który podjął się tego wyzwania słusznie postawił na laserowe skanowanie 3D.

Dla naszego zleceniodawcy wykonaliśmy usługę profesjonalnego skanowania 3D dużego obiektu produkcyjno – magazynowego o powierzchni 8 000 m2. Do precyzyjnego skanowania 3D został wykorzystany nowoczesny sprzęt, jakim jest skaner 3D Faro Focus.

Prezentacja – skaner 3D FreeScan UE. Laserowy, ręczny skaner 3D na niebieskie światło do wszechstronnych zastosowań. Jego ergonomiczna i lekka konstrukcja pozwala na łatwą obsługę, zapewniając precyzyjne rozwiązania kontrolne na poziomie metrologicznym.

Dla firmy DNA Racer, która na co dzień zajmuję się customizacją motocykli wykonaliśmy usługę skanowania 3D w celu odtworzenia obiektu i dopasowania indywidualnego projektu do motocykla.

Realizacja zlecenia usługi inwentaryzacji 3D. W przypadku tego obiektu niezbędne było odtworzenie jego frontowej elewacji po przebudowie. Projektant, który podjął się tego wyzwania słusznie postawił na laserowe skanowanie 3D.

Prezentacja – skaner 3D EinScan HX. Lekki ręczny skaner 3D korzystający z innowacyjnej technologii hybrydowego połączenia niebieskiego światła LED i niebieskiego lasera.

Zapraszamy do oglądnięcia naszego filmu, w którym przedstawimy, jak krok po kroku przeprowadzić proces skanowania 3D i inżynierii odwrotnej.

Prezentacja – skaner 3D EinScan H. Pozyskuje dokładne dane wykorzystując technologie LED oraz niewidzialnego światła poczerwonego.

Prezentacja – skaner 3D EinScan PRO. To innowacyjny ręczny skaner 3D opracowany przez specjalistów z firmy Shining 3D. Pozwala na niezwykle łatwe i szybkie skanowanie dowolnych obiektów, precyzyjnie odwzorowując ich geometrię z zachowaniem kolorów oraz tekstury.

Skaner 3D EinScan HX. Niebieskie światło lasera pozwala na skanowanie obiektów czarnych i błyszczących jeszcze lepiej niż światło czerwone. Dodatkowo tworzy modele o lepszej rozdzielczości.

Prezentacja – skaner 3D EinScan H. To idealne urządzenie do skanowania osób. Już w ciągu 100 sekund można uzyskać dokładny, kolorowy model człowieka.

Film pokazuje inicjatywę “Scan The World”, której celem jest zdigitalizowanie sztuki oraz udostępnienie jej szerszej społeczności.

PAM-STAMP Rozwinięcia części tłoczonych

.

Projektowanie układów wtrysku – SALSA3D

 

Poproś o informacje na temat produktu i ceny

Facebook
YouTube
LinkedIn