Video galeria

Zobacz nasze filmy, aby dowiedzieć się więcej o naszych aplikacjach
i rozwiązaniach dla klientów.
Sortuj według produktów.

Poznaj produkty, usługi oraz rozwiązania

Dla firmy DNA Racer, która na co dzień zajmuję się customizacją motocykli wykonaliśmy usługę skanowania 3D w celu odtworzenia obiektu i dopasowania indywidualnego projektu do motocykla.

Zapraszamy do oglądnięcia naszego filmu, w którym przedstawimy proces skanowania 3D, inżynierii odwrotnej i wyjaśnimy, jak wykorzystać skaner 3D

Prezentacja – Skaner 3D EinScan HX. Laserowy mobilny skaner 3D na niebieskie światło

Prezentacja – Skaner 3D EinScan H. Pozyskuje dokładne dane wykorzystując technologie LED oraz niewidzialnego światła poczerwonego.

EinScan-Pro to innowacyjny ręczny skaner 3D opracowany przez specjalistów z firmy Shining 3D. Pozwala na niezwykle łatwe i szybkie skanowanie dowolnych obiektów, precyzyjnie odwzorowując ich geometrię z zachowaniem kolorów oraz tekstury.

Skaner 3D EinScan HX. Niebieskie światło lasera pozwala na skanowanie obiektów czarnych i błyszczących jeszcze lepiej niż światło czerwone. Dodatkowo tworzy modele o lepszej rozdzielczości.

EinScan H to idealne urządzenie do skanowania osób. Już w ciągu 100 sekund można uzyskać dokładny, kolorowy model człowieka.

Film pokazuje inicjatywę “Scan The World”, której celem jest zdigitalizowanie sztuki oraz udostępnienie jej szerszej społeczności.

PAM-STAMP Rozwinięcia części tłoczonych

.

Projektowanie układów wtrysku – SALSA3D

 

Poproś o informacje na temat produktu i ceny