VIDEO

Wejdź i dowiedź się więcej o aplikacjach, ciekawych rozwiązaniach,
naszych produktach oraz usługach, które zrealizowaliśmy.

Poznaj produkty, usługi oraz rozwiązania

Dla naszego zleceniodawcy wykonaliśmy usługę profesjonalnego skanowania 3D dużego obiektu produkcyjno – magazynowego o powierzchni 8 000 m2. Do precyzyjnego skanowania 3D został wykorzystany nowoczesny sprzęt, jakim jest skaner 3D Faro Focus.

Prezentacja – skaner 3D FreeScan UE. Laserowy, ręczny skaner 3D na niebieskie światło do wszechstronnych zastosowań. Jego ergonomiczna i lekka konstrukcja pozwala na łatwą obsługę, zapewniając precyzyjne rozwiązania kontrolne na poziomie metrologicznym.

Dla firmy DNA Racer, która na co dzień zajmuję się customizacją motocykli wykonaliśmy usługę skanowania 3D w celu odtworzenia obiektu i dopasowania indywidualnego projektu do motocykla.

Realizacja zlecenia usługi inwentaryzacji 3D. W przypadku tego obiektu niezbędne było odtworzenie jego frontowej elewacji po przebudowie. Projektant, który podjął się tego wyzwania słusznie postawił na laserowe skanowanie 3D.

Prezentacja – skaner 3D EinScan HX. Lekki ręczny skaner 3D korzystający z innowacyjnej technologii hybrydowego połączenia niebieskiego światła LED i niebieskiego lasera.

Zapraszamy do oglądnięcia naszego filmu, w którym przedstawimy proces skanowania 3D, inżynierii odwrotnej i wyjaśnimy, jak wykorzystać skaner 3D

Prezentacja – skaner 3D EinScan H. Pozyskuje dokładne dane wykorzystując technologie LED oraz niewidzialnego światła poczerwonego.

Prezentacja – skaner 3D EinScan PRO. To innowacyjny ręczny skaner 3D opracowany przez specjalistów z firmy Shining 3D. Pozwala na niezwykle łatwe i szybkie skanowanie dowolnych obiektów, precyzyjnie odwzorowując ich geometrię z zachowaniem kolorów oraz tekstury.

Skaner 3D EinScan HX. Niebieskie światło lasera pozwala na skanowanie obiektów czarnych i błyszczących jeszcze lepiej niż światło czerwone. Dodatkowo tworzy modele o lepszej rozdzielczości.

Prezentacja – skaner 3D EinScan H. To idealne urządzenie do skanowania osób. Już w ciągu 100 sekund można uzyskać dokładny, kolorowy model człowieka.

Film pokazuje inicjatywę “Scan The World”, której celem jest zdigitalizowanie sztuki oraz udostępnienie jej szerszej społeczności.

PAM-STAMP Rozwinięcia części tłoczonych

.

Projektowanie układów wtrysku – SALSA3D

 

Poproś o informacje na temat produktu i ceny