Konferencja Transport Research Arena 2016

Serdecznie zapraszamy na konferencję Transport Research Arena 2016, która odbędzie się w dniach 18.04.2016 – 21.04.2016, w Warszawie na stadionie PGE Narodowy. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi: “Krok naprzód: Innowacyjne rozwiązania dla mobilności jutra” (ang.”Moving forward: Innovative Solutions for Tomorrow’s Mobility”). TRA 2016 to najlepsza okazja, aby zapoznać się z najważniejszymi nowościami w branży transportowej oraz poznać jej aktualne kierunki rozwoju.

Celem konferencji TRA 2016 jest przedstawienie innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą na udoskonalenie europejskiego systemu transportowego. Na TRA 2016 zostanie poruszona tematyka rozwiązań dedykowanych do transportu lądowego, wodnego oraz powietrznego.

Firma VPI Polska, dystrybutor rozwiązań ESI Group w Polsce, zaprezentuje oprogramowanie Virtual Product Development, służące do wspomagania firm z branży transportowej w zwiększaniu innowacyjności ich produktów. Virtual Product Development pozwala producentom na szybki i skuteczny rozwój produktów w następujących obszarach:

  • zwiększenie funkcjonalności i redukcja wagi
  • zwiększenie autonomiczności
  • zwiększenie jakości produkcji i udoskonalenie przewidywania kosztów dla procesów wykorzystywania nowych materiałów, procesów wytwarzania oraz złożeń.

W trakcie konferencji TRA nasz specjalista dr Fouad el Khaldi przeprowadzi dla Państwa prelekcję pt.: “Cloud Based HPC for innovative Virtual Prototyping methodology: Automotive Applications.” W trakcie prezentacji przedstawione zostanie m..in. praktyczne zastosowanie rozwiązań ESI w firmach GESTAMP i BULL.

Dowiedz się, w jaki sposób Wirtualne Prototypowanie wraz z usługami HPC opartymi na chmurze, mogą pomóc Twojej firmie w tworzeniu dopracowanych i innowacyjnych produktów oraz zwiększeniu ich konkurencyjności zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych.

0 Points


Facebook
YouTube
LinkedIn