Szkolenie otwarte

EinScan Pro HD + oprogramowanie Solid Edge

Zapraszamy na szkolenie otwarte z obsługi skanera 3D EinScan Pro HD i oprogramowania Solid Edge

DATA

10-11.07. 2024

Miejsce

Siedziba VPI Polska Kraków ul. Ciepłownicza 23

Cena

1 400 zł netto

EinScan Pro HD miniatura

EinScan Pro HD

Skaner 3D EinScan Pro HD charakteryzuje się wielofunkcyjnością i modułową konstrukcją, umożliwiając użytkownikom korzystanie z niego w trybie ręcznym lub stacjonarnym z opcją skanowania w kolorze. Lekkość i kompaktowy rozmiar EinScan Pro HD zapewniają nieograniczone możliwości skanowania małych i średnich obiektów.

solidedge-example

Solid Edge

System do modelowania CAD 3D od Siemens. Oprogramowanie posiada budowę modułową i jest w pełni skalowalne, co pozwala dopasować funkcjonalności do potrzeb użytkownika, jednocześnie ograniczając koszty.

Rozwiń kompetencje swoje lub pracowników, działaj skuteczniej niż konkurencja. Poznaj rozwiązania które od lat skutecznie wspomagają pracę specjalistów z wielu branż. Oszczędź czas, pieniądze i przenieś Twoją pracę na wyższy poziom.

 

Firma VPI Poska powstała, aby wspierać działalność polskich przedsiębiorców w szybkim wytwarzaniu innowacyjnych i niezawodnych produktów, przy jednoczesnej redukcji kosztów. Od lat dzielimy się wiedzą z zakresu obsługi skanerów 3D Shining 3D oraz oprogramowań Solid Edge, Geomagic Essentals, Geomagic Control X, Geomagic Design X. Za nami setki wdrożeń, uruchomień i tysiące przeszkolonych użytkowników.

GstarCAD

Zapisz się na szkolenie

+48 12 222 00 50
info@vpi-polska.pl


  Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu przedstawienia oferty.

  Polityka prywatności dostępna tutaj

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  Facebook
  YouTube
  LinkedIn