Skanowanie 3D zabytków

Dokładna i szczegółowa inwentaryzacja zabytków w całej Polsce​

Przeprowadzenie inwentaryzacji 3D budynków i stworzenie ich cyfrowego zapisu z niemalże natychmiastowym dostępem do interesujących nas danych jeszcze nigdy nie było tak proste. Skanowanie 3D zabytków, środków transportu, a także na potrzeby budownictwa w całej Polsce to tylko najważniejsze operacje, jakie możesz wykonać z użyciem naszych wszechstronnych skanerów 3D. Przeprowadzenie sprawnej oraz w pełni profesjonalnej inwentaryzacji 3D obiektów budowlanych z dedykowanymi do tego skanerami 3D pozwala zaoszczędzić bardzo dużo czasu i daje nam gwarancję, że uchwyciliśmy wszystkie, istotne detale.

Skanownie 3D zabytków

Kompleksowe rozwiązania w zakresie skanowania 3D zabytków

W naszej firmie stawiamy na kompleksowe usługi, dlatego naszym klientom oferujemy analizy stanu budynków, a wraz z nimi badanie ich pionów i poziomów, a także inwentaryzacje 3D instalacji oraz konstrukcji. Pomagamy wykryć pierwsze sygnały, które mogą świadczyć o ryzyku zaistnienia potencjalnych kolizji, co pozwala uniknąć ponoszenia nieprzewidzianych i nieplanowych kosztów, jakie mogłyby wynikać z uszkodzeń. Pod pojęciem wykonywanej przez nas „inwentaryzacji 3D zabytków” kryje się coś zdecydowanie więcej niż samo ich zliczanie i opisywanie. Tworzymy bardzo precyzyjną i w pełni profesjonalną dokumentację, przygotowujemy wirtualne spacery, które w ostatnim czasie bardzo wyraźnie zyskują na znaczeniu, a także kreujemy modele wirtualnej rzeczywistości. Nasze usługi, mają za zadanie dostarczenie wysokowartościowych informacji i zestawu danych, który będziesz mógł wykorzystać w codziennej pracy czy przy promowaniu Twoich usług.

Skanowanie 3D zabytków nie jest dla nas jedynie usługą, którą oddajemy w Twoje ręce. Oferujemy pełną pomoc i zaangażowanie w cały proces kreowania cyfrowego zapisu informacji, a także dbamy o to, aby Twoje działania przynosiły wymierne korzyści. Tworzymy także modele 3D, które są użyteczne dla celów projektowych bądź BIM. W naszej ofercie znajdziesz trójwymiarowe opracowania obiektów na każdym stopniu uszczegółowienia, które wpłyną pozytywnie na przebieg Twojej pracy nad projektem oraz pozwolą zaoszczędzić cenny czas. Holistyczne podejście do procesu skanowania 3D zabytków to cecha, która wyróżnia nas na rynku. Stawiamy na pewne i sprawdzone rozwiązania.

Zobacz naszą ofertę skanowania 3D wielkopowierzchniowego

Skontaktuj się z nami w sprawie skanowania 3D zabytków

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VPI Polska z siedzibą w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 23 w celu przedstawienia informacji handlowych telefonicznie, e-mailowo lub poprzez newsletter

  Polityka prywatności dostępna tutaj

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  Facebook
  YouTube
  LinkedIn