Ręczne skanery 3D

Ręczne skanery 3D – mobilne urządzenia do digitalizacji obiektów

Ręczne skanery 3D znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu ze specjalnym uwzględnieniem branży motoryzacyjnej, transportowej, lotniczej, kontroli jakości czy produkcji maszyn. Skanery ręczne doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się mobilność i precyzja. Przy wyborze skanera 3D, który będziemy wykorzystywać w naszej pracy warto zwrócić uwagę na to, aby pozwalał na dokonanie pomiarów z wysoką dokładnością, bez względu na to w jakich okolicznościach operacyjnych będą one wykonywane. Ogromne znaczenie w przypadku skanerów ręcznych ma również ich waga. Powinniśmy zwracać uwagę na to, aby wybrane urządzenie cechowało się wysoką ergonomicznością i lekką konstrukcją. Te parametry wpłyną na wygodę i jakość pracy z urządzeniem.

Ręczny skaner 3D Shining FreeScan UE

Wielofunkcyjne ręczne skanery 3D

Przy doborze skanerów 3D, które będą dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów zwracamy uwagę na to, aby proponowane przez nas rozwiązania łączyły ze sobą dwa najważniejsze aspekty: wysoką i zaawansowaną funkcjonalność oraz prostą i intuicyjną obsługę. Dbamy o to, aby nasi klienci mogli korzystać z rozwiązań, które nie wymagają długoletniego doświadczenia w pracy z podobnymi urządzeniami, a przy tym naturalnie wprowadzają użytkowników w świat skanowania 3D z wykorzystaniem skanerów ręcznych. W VPI Polska w trosce o kompleksowe rozwiązania i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług oferujemy intuicyjne oprogramowanie, które pozwoli klientom na wykorzystania pełnego potencjału skanera i obróbkę materiałów uzyskanych z procesu skanowania w dowolny sposób.

Ręczne skanery 3D, jakie są dostępne w naszej ofercie są nie tylko poręczne i lekkie, ale także gwarantują powtarzalność i stabilność przeprowadzanych pomiarów.  Możesz mieć pewność, że Twoje wyniki są rzetelne, a tym samym – bazujące na nich działań będą miały właściwe zastosowanie w rzeczywistości.

Zobacz naszą ofertę ręcznych skanerów 3D

Skontaktuj się z nami w sprawie ręcznych skanerów 3D


    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VPI Polska z siedzibą w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 23 w celu przedstawienia informacji handlowych telefonicznie, e-mailowo lub poprzez newsletter

    Polityka prywatności dostępna tutaj    Facebook
    YouTube
    LinkedIn