Konkurs „FUTURE 3D”. Wygraj drukarkę 3D MakerBot lub laptop Lenovo z CAD 3D IRONCAD!

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim  Konkursie Projektowania  3D „FUTURE 3D”.  Na zwycięzców czeka  wiele atrakcyjnych nagród, w tym m.in: profesjonalna  drukarka 3D MakerBot, laptop Lenovo 700-15 oraz wieczysta licencja  programu CAD 3D IRONCAD.  Zgłoszenia można nadsyłać do 15.10.2016 r.

Konkurs „FUTURE 3D” skierowany jest do pasjonatów projektowania 3D, druku 3D i innowacyjnych technologii. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody! Konkurs składa się 2 kategorii:  IRONCAD Design Openoraz MakerBot Rapid Prototyping.

Wszyscy uczestnicy na czas trwania konkursu otrzymają bezpłatną licencję programu IRONCAD 2016.

Kategoria I:  IRONCAD Design Open  –  Dowolny projekt  3D przedmiotu użytkowego

W tej kategorii udział wezmą dowolne projekty 3D przedmiotów użytkowych. Warunkiem jest możliwość praktycznego zastosowania zaprojektowanego przedmiotu.  Projekty powinny być stworzone w programie IRONCAD.

Nagroda w tej kategorii: Laptop Lenovo 700-15 + wieczysta licencja programu IRONCAD 2016

Kategoria II:  MakerBot Rapid Prototyping  –  Dowolny projekt 3D przygotowany do druku 3D

W tej kategorii udział wezmą dowolne projekty 3D stworzone w programie IRONCAD i przygotowane do wydrukowania na drukarce 3D MakerBot Replicator Z18. Maksymalne wymiary obiektu: 30x30x45 cm.

Nagroda w tej kategorii: Profesjonalna drukarka 3D MakerBot Replicator 2 + wieczysta licencja programu INOVATE 2016.

Dla osób, które są zainteresowane udziałem  w konkursie i  chciałyby poznać oprogramowanie IRONCAD, organizator przygotował bezpłatne szkolenia. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Osoby, które chciałyby  skonsultować możliwość wydrukowania w 3D swoich projektów, mogą również skorzystać z bezpłatnej pomocy technicznej. W tym celu, wystarczy kliknąć tutaj

Uwaga: liczba uczestników konkursu  ograniczona do 500 osób.

Nie czekaj i zgłoś swój udział już dziś!

Więcej informacji można znaleźć na stronie konkursu:  www.future3d.pl

Link do formularza zgłoszeniowego

0 Points


Facebook
YouTube
LinkedIn