MATERIAŁY DO DRUKU 3D


Materiały-do-druku-3D-Prodways

W centrum specjalistycznych działań firmy Prodways jest tworzenie wysokiej  jakości addytywnych materiałów do druku 3D, w tym materiałów hybrydowych i kompozytowych, charakteryzujących się wysokimi parametrami mechanicznymi (wytrzymałość, elastyczność),  właściwościami fizycznymi, estetycznymi (barwa, przejrzystość) oraz bezkonkurencyjną stabilnością wymiarową. Dzięki naszym partnerom przemysłowym oraz R&D, firma Prodways oferuje i ciągle rozwija materiały o wysokiej jakości i wydajności  dla nowych i obiecujących zastosowań przemysłowych.

Nasza oferta

Wyjątkowe technologie Prodways zapewniają szeroki wachlarz możliwości tworzenia kompozytów, hybryd, proszków oraz wysokiej jakości materiałów. Otwieramy nowe ścieżki rozwoju dla zastosowań właściwości mechanicznych, nie występujących w produkcji addytywnej.
 


 

Żywice polimerowe

Są kompatybilne ze wszystkimi drukarkami DLP MOVINGLight® serii ProMaker L. Czytaj więcej >

Wydruki-3D-1

Proszki poliamidowe

Są kompatybilne ze wszystkimi drukarkami SLS serii ProMaker P. Czytaj więcej >

Wydruki-3D-2

Nasza specjalizacja

Nasza specjalistyczna wiedza, dotycząca rozwoju i produkcji żywic stosowanych w branży medycznej, rozwijana i gromadzona przez 20 lat, jest gwarancją spełnienia oczekiwań w innych sektorach przemysłowych. Nasz zespół produkcyjny oraz ekspertów chemicznych łączy monitorowanie oraz kontrolę jakości na każdym etapie produkcji: od jego charakterystyki aż do finalnego etapu dostarczenia klientowi.

Materiąły-do-druku-3D

Kontrola jakości

Laboratoria firmy Prodways działają w oparciu o najnowszą technologię kontroli jakości, aby zapewnić optymalny rozwój na każdym etapie produkcji.

Rozwój

Nasi eksperci chemiczni i inżynierowie mogą opracować materiały, dopasowane do Twoich potrzeb
i wymagań.